Praha ubytovani - hotel Klára


Vybavení hotelu

K ubytování a pro Váš odpočinek máme připraveno 18 účelně a vkusně zařízených jedno- až čtyřlůžkových pokojů a jedno apartmá pro až 5 osob. Celková kapacita je cca 50 lůžek. Pokoje mají okna do klidné ulice, ale i do dvora. Každý pokoj má vlastní příslušenství (sprcha, toaleta), zdarma Wi-Fi internetové připojení. V pokojích je nový nábytek a koberce.

Pro rodiny s malými dětmi je možnost zdarma zajištění dětských postýlek, a dále pobyt dětí bez nároku na postel je též zdarma.

Snídaně je podávána formou bufetu, kde na výběr mají hosté z několika druhů sýrů, sálámů, šunek, párky, vařená vejce, míchaná vajíčka, sladkých potravin, cereálií atd. K dispozici jsou samozřejmě i teplé - káva, čaj a studené nápoje - džusy, minerálky.

praha foto

Dále nabízíme

  • V hotelu je k dispozici též telefon, lednice, ventilátor, žehlička, směnárna, možnost reservace vstupenek, průvodce, fax, e-mail, taxi atd.
  • Hostům odjíždějícím později nabízíme úschovu zavazadel a dle možností i pozdější odchod z jejich pokoje.
  • Vaše auto je možné zaparkovat na hlídaném parkovišti 250m vzdáleném, kde je celodenní sazba pouze 100,- Kč. Parkování autobusu je možné též nedaleko hotelu. Parkování autobusu je možné též nedaleko hotelu.

Podnikové akce i školení

Nabízíme k pronájmu též společenskou místnost ke školení či pořádání různých akcí. Pro firmy je samozřejmostí možnost platby na fakturu. Náš hotel je ideální i pro ubytování vystavovatelů na cca 300m vzdáleném Výstavišti, což mnoho firem již řadu let využívá.

© 2010 Prague-Accommodation.cz | Penzion Aaron | Hotel Klára | Praha - levné ubytování v historickém centru
Tvorba www & SEO-optimalizace Golden-Design