Praha ubytovani - hotel Klára

Kontakt

Hotel Klára
Šternberkova 20
170 00, Praha 7
Česká Republika

Mob: 603 466 785
Tel.: 220 80 90 09Vítejte v Praze

Hotel KLÁRA je nově zrekonstruovaný rodinný hotel, nabízející všem hostům příjemný a klidný pobyt v centru Prahy. Jeho velkou výhodou je umístění v klidné ulici, pouze 5 minut vzdálené od historického centra Prahy.

Navštivte také náš druhý pension Aaron ležící pouhých 5 minut od historického centra Prahy. Více...

Ubytování v centru Prahy

V blízkosti hotelu je Veletržní palác, v kterém je umístněna Národní Galerie dále se zde koná řada výstav stejně tak jako na blízkém Výstavišti. Na Výstavišti , které je centrem většiny výstav v Praze je i známá Křižíkova fontána a koná se zde i Matějská pouť. V sousedství hotelu je i Fortuna Aréna, v které se koná řada koncertů, sportovních a společenských událostí. A dále též i např. Technické museum.

Stanice metra trasa C „Vltavská“ je vzdálena cca 250 metrů. Tramvajová zastávka se 7 různými linkami ( i nočními) vedoucími po celé Praze je 50m.

praha foto foto: www.krasyprirody.cz

Okolí hotelu

Hotel je „obklopen“ příjemnými bary a restauracemi se širokou nabídkou jídel a nápojů a na širší centrum i příznivými cenami. Nedaleko hotelu je možné navštívit nákupní centrum, diskotéky, bowling, plavecký bazén či posilovnu. Též rozsáhlý park Stromovka, vzdálený 5 minut chůze, lze využít k příjemnému odpočinku, procházkám či zábavě s dětmi.

© 2010 Prague-Accommodation.cz | Penzion Aaron | Hotel Klára | Praha - levné ubytování v historickém centru
Tvorba www & SEO-optimalizace Golden-Design