Praha ubytovani - penzion Aaron


Vybavení pensionu

Nabízíme 15 jedno- až čtyřlůžkových nových a vkusně vybavených pokojů a jeden apartmán s plně vybavenou kuchyní. Maximální kapacita je cca 40 lůžek. Pokoje mají okna do klidné ulice, ale i na dvůr, kde je absolutní klid. Každý pokoj má vlastní příslušenství (sprcha, toaleta) a Wi-Fi internetové připojení, které je zdarma. V pokojích je veškeré vybavení úplně nové.

V pensionu je k dispozici též telefon, lednice, ventilátor, žehlička, směnárna, možnost reservace vstupenek, průvodce, fax, e-mail, taxi atd.

Snídaně je podávána formou bufetu, kde na výběr mají hosté z několika druhů sýrů, sálámů, šunek, sladkých potravin, cereálií atd. Z teplých jídel nabízíme též párky, vajíčka. K dispozici jsou samozřejmě i teplé - káva, čaj a studené nápoje - džusy, minerálky.

praha foto

Dále nabízíme

  • Možnost příjemného posezení na dvoře, které je předurčeno k relaxaci po náročném dni.
  • Pro rodiny s malými dětmi je možnost zdarma zajištění dětských postýlek, a dále pobyt dětí bez nároku na postel je též zdarma.
  • Hostům odjíždějícím později nabízíme úschovu zavazadel a dle možností i pozdější odchod z jejich pokoje.
  • Vaše auto je možné zaparkovat v garážovém stání - 100m, nebo na blízkém hlídaném parkovišti – 100m.

Podnikové akce i školení

V pensionu je i možnost pořádání různých školení v místnosti s kapacitou cca 25-30 míst, Wi-Fi připojením a možností promítaní. Pro firmy je samozřejmostí možnost platby na fakturu. S radostí můžeme uvést, že množství firem, nejenom z blízkého okolí, využívá pro ubytování svých obchodních partnerů a zaměstnanců právě náš pension.

© 2010 Prague-Accommodation.cz | Penzion Aaron | Hotel Klára | Praha - levné ubytování v historickém centru
Tvorba www & SEO-optimalizace Golden-Design